Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Oude salontafel met twee lades en ringbeslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 79 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote vergulde halspiegel. Afmeting: H 145 x 84 cm. In goede staat.
Moderne eikenhouten boekenkast met lades. 21e Eeuw. Afmeting: 220 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse meubels. Notenhout. Bestaande uit: Commode + wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 30 cm. / 70 x 60 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 63 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier-stijl 1-persoons bed. 20e Eeuw. Afmeting: 96 x 96 x 225 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Vier Thonet-stijl stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Selection Norm. Afmeting: 82 x 43 x 53 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 62 x 53 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten vijf-laden kast met marmeren blad. Afmeting: 85 x 40 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kastje met gestoken panelen, twee deuren en twee lades. Neo Renaissance. Circa 1920. Afmeting: 90 x 96 x 43 cm. In goede staat.
Mooie oude ovale facet geslepen spiegel met hout en messing. Afmeting: 95 x 75 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand. Met afneembaar blad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 76 x 50 cm. In goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire tafel. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 120 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Neo Renaissance houtgestoken armleunstoelen met vlechtwerk, putti's en ranken. Circa 1920. Afmeting: 102 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Jugendstil onderstuk met floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 97 x 140 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten tafeltje met bandintarsia, lade, klep en vergulde bronzen versieringen. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 46 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaans niervormig damesbureau met stoel. Barok-stijl. Notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 90 x 48 cm / 100 x 46 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk en geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: H 190 x B 125 x D 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast. Twee-deurs met lade. Circa 1860. Afmeting: 165 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen en lade. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 74 x 57 x 90 cm / 74 x 57 x 140 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 110 x 145 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kerfsnede dekenkist met annotatie 1799. Voorkant omgebouwd en uitklapbaar. Slot later. Afmeting: 76 x 152 x 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse bijzettafel met wit marmeren blad. Afmeting: 71 x ø 47 cm. In goede staat.
Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.
Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met floraal snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 74 x 80 x 40 cm./74 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme bijzettafel met wit marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: H 88 x ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten documentenkistje met twee afsluitbare hengsels. Zonder slot. Afmeting: 32 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met later beslag en gecontourneerd beslag. Afmeting: 76 x 52 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke facet geslepen spiegel. Goudkleurig. Circa 1880. Afmeting: H 112 x B 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met schuifbladen en lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vier-laden Gründerzeit commode met volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 88 x 108 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten Jugendstil vertico met geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 102 x 88 x 44 cm. In goede staat.
Grote mahonie houten vitrine-boekenkast met halve zuilen en zijkanten van glas. 21e Eeuw. Afmeting: 198 x 50 x 115 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese houtgestoken miniset met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 86 x 110 x 58 cm. In goede staat.
Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 107 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten houtgepinde armleunstoel met gobelin stoffering. Afmeting: 129 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x ø 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten partnerdesk schrijfbureau met deuren en diverse lades. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 150 x 90 x 78 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 95 x 75 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten meidenkast met lade en twee deuren. Circa 1860. Afmeting: 163 x 105 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.
Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Mechelse Neo Renaissance kast met glas-in-lood. Mooi snijwerk, figuren. Breugiliaanse voorstellingen. Afmeting: 235 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse Neo Renaissance kussenkast. Eikenhout met ebbenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 182 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.
Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken tafel met Foo-honden koppen, marmeren blad en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x ø 53 cm. In goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Teakhouten Hollandse koloniale Barok porseleinkast. Kleine beschadigingen. Afmeting: 167 x 135 x 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Zonder sleutel. Afmeting: 71 x 140 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met snekken en schappen. Circa 1880. Afmeting: 200 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Willem III spiegel bonheur met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 112 x 49 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield bank met hoge rugleuning en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 135 x 87 cm. In goede staat.
Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houtgestoken Barok-stijl stoelen met velours stoffering. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Zeeuwse Renaissance-stijl kast. Vier-deurs met leeuwenkoppen. Afmeting: 185 x 150 x 60 cm. In goede staat.