Chinese houtgestoken tafel met Foo-honden koppen, marmeren blad en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x ø 53 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houten kist met jade plaquettes, koperen boeddha's, draken et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 77 x 41 cm. In goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok-stijl wandvitrine. Afmeting: 75 x 69 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 50 x 74 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten documentenkistje met twee afsluitbare hengsels. Zonder slot. Afmeting: 32 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Jugendstil onderstuk met floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 97 x 140 x 66 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten Jugendstil vertico met geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 102 x 88 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met lade + etage. Circa 1820. Afmeting: 66 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x ø 36 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Seize-stijl stoelen met originele polychromie. Kleur: wit/goud. Afmeting: 110 x 62 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
Hollandse Neo Renaissance kussenkast. Eikenhout met ebbenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 182 x 160 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tiltop mahoniehouten salontafel met twee Engelse stoelen. Afmeting: 90 x 50 x 42 cm./ 73 x ø 94 ø cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten tafeltje met bandintarsia, lade, klep en vergulde bronzen versieringen. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 46 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten hangkastje met vergulde bronzen versieringen en facet geslepen spiegels. Afmeting: 35 x 65 x 48 cm. In goede staat.
Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat
Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat.
Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagiere met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 66 x 39 cm. In goede staat.
Grote mahonie houten vitrine-boekenkast met halve zuilen en zijkanten van glas. 21e Eeuw. Afmeting: 198 x 50 x 115 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse meubels. Notenhout. Bestaande uit: Commode + wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 30 cm. / 70 x 60 x 32 cm. In goede staat.
Italiaans niervormig damesbureau met stoel. Barok-stijl. Notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 90 x 48 cm / 100 x 46 x 52 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 63 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk en geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: H 190 x B 125 x D 49 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.