This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4x Hollands plateel
Starting price 30 EUR

Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....

Lot antiek goudsteen (4x)
Starting price 50 EUR

Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Starting price 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese rolvaas
Starting price 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen rolvaas met landschap, figuren, waterval en rots decor. Afmeting: 47,5 x ø 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Result: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.

9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)
Result: 60 EUR

Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...

Oude blauwe Chinese vaas
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Result: 850 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Starting price 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

6x Delftse borden, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Result: 220 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts blauw bord
Result: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Grote Hummel beeldengroep van Goebel
Result: 160 EUR

Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel
Result: 120 EUR

Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 75 EUR

Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: 2x Setje boekensteunen. 1x Setje meisje met kippetjes en jongen met geit. Nr.: 250 A + B. Afmeting: H 14 cm. In goede staat. 1x Setje jongen met big...

5x Hummel beeldjes
Result: 75 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje op hek met kikker, Nr.: 201. *Meisje zittend in boom, Nr.: 141. *Meisje met gieter, Nr.: 74. *Meisje met bloemen, Nr.: 72. *Jongen die v...

5x Hummel beeldjes
Result: 85 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...

5x Hummel beeldjes
Result: 130 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...

5x Hummel figuren van Goebel
Result: 110 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...

9x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...

Lot Hummel kerstversiering (24x)
Result: 100 EUR

Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.