This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Starting price 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.

Grote oude Chinese Familie Rose sierschotel
Starting price 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met coulissen, landschappen, paradijsvogel decor. Afmeting: 6,3 x 35,5 ø cm. In goede staat.

6x Divers oud/antiek porselein
Starting price 70 EUR

Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...

Goebel beeld, Flamingo's
Starting price 80 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Starting price 50 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...

Oud Rosenthal figuur
Starting price 80 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Gerold porseleinen lampenvoeten
Result: 60 EUR

Twee oude Duitse Gerold porseleinen lampenvoeten met dansende kinderen. 50er - 60er Jaren. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gerold figuren
Result: 40 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Porseleinen fazant
Result: 50 EUR

Grote Hongaarse porseleinen fazant met kaarsenhouder. Goud decor. 20e Eeuw. Hollo Haza. Afmeting: 25 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

2x Porseleinen groepen
Starting price 60 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Result: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Imari vaas + hocker
Starting price 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

6x Imari borden
Result: 50 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Divers. Gecontourneerd. Onder andere met goudkarper en floraal decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari vazen, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

1x Imari dekselpot
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond op deksel. Geribbeld. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 80 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

2x Imari borden, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Groot bord, gaaf. Klein bord, haarscheur. Afmeting: ø 28 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari vazen
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Imari
Starting price 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Result: 90 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Japanse Imari vaas
Starting price 100 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.