Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.