Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale/goud decor. Lowestoft. Afmeting: ø 23,4 cm. In goede staat.
Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.
Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...
Groot oud Makkums Fayence polychrome kaststel met florale decors. Plus vier polychrome Makkumse tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 42 cm. Afmeting tegels: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Imari met zotjes, 18e eeuw. Eén maal goud decor met figuren, 18e eeuw. Eén maal Kang Xi met floraal decor. Eén m...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pauw decor. Afmeting: H 55 x ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen kaarskandelaar met bronzen armatuur. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Makkumse polychrome Tichelaar vogelkooi plaquette. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingerto...
Delftsblauwe Fayence vogelkooi. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 29 x ø 16 cm. In goede staat.
Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...
Twee antieke Chinees porseleinen dekseldoosjes met floraal decor. Vungtau Cargo, (Christies). Circa 1690. Afmeting: 5 - ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil glans plateel Zuid Holland vaas met florale decor. Circa 1910. Afmeting: 29 x ø 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal vier-delige stapeldozen, 19e eeuw. Dekselpot met symbolen. Schotel met floraal decor + bodemmerk. Tafelschaal met rotsen, vogels, floraal decor +...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.
Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes persoons Boch boerenbont servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6x grote borden, 6x soepborden, 6x ontbijtborden, 4x schalen, 2x dekselterrines, 7x kommen, 7x schaaltjes, 1x kandelaar. Afm...
Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond. Met florale en vogel decor. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal 18e eeuw, Familie Rose Lowestoft decor. Eén maal 19e eeuw, landschappen decor. Afmeting: 13,5 - 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot van dertien Dresden porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...
Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes-tekens bodemmerk. Decor van musicerende Lange Lijs. Eén schotel chipje. Afmeting: 8 x 13,3 x 13,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Imari met tuin decor, chip. Eén maal blauw met floraal decor, goed. Eén maal groot blauw met florale decor, goed. Afmeting: ø 21,5 - ø 28 cm. In re...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén bord beschadigd, rest minimale randchips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen vaasjes met florale decor. 18e Eeuw. Eén met randschade, rest goed. Afmeting: 9 x ø 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijne schotels met ganzen/landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,8 cm. In goede staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...
Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.
Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.