This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4x Imari borden, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.

6x Porselein, divers
Starting price 60 EUR

Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...

2x Keramieken vogels
Result: 25 EUR

Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen ganzen (9x)
Starting price 70 EUR

Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Spaans N.A.O. porseleinen figuur
Result: 80 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur. Dansend paar. Gemerkt N.A.O. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Spaans N.A.O. porselein
Result: 50 EUR

Twee maal Spaans N.A.O. porselein. Bestaande uit: Meisje in nachtkleed + Meisje bij bron, pink af. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen leeuw
Starting price 50 EUR

Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot antiek aardewerk/porselein (8x)
Result: 50 EUR

Acht maal antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Jugendstil vaas, genummerd. Twee goudsteen bekers, één chip. Twee glansplateel karaffen. Eén Japanse vaas, floraal/goud. Eén Satsuma wierookbrander...

Antiek Japans theeservies, 1930
Starting price 50 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Oud Chinees porseleinen figuur
Starting price 190 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese dekselpotten
Result: 300 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.

Oude geglazuurde Chinese vaas
Starting price 300 EUR

Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje met vogel en bloesemtak decor. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje
Starting price 80 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos met berglandschap decor. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Result: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw
Starting price 250 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.

7x Kastkommen, 1880
Starting price 60 EUR

Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Grote 18e - 19e Eeuwse Delftse schotel
Result: 60 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome sierschotel met bloemvaas decor. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel
Result: 60 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/draak decor. Lichte randschade. Afmeting: ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollands Fayence aardewerk (8x)
Starting price 100 EUR

Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekram...

2x Antieke Delftse figuren
Starting price 60 EUR

Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delfts (6x)
Starting price 75 EUR

Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...

2x Queng Long borden, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met floraal decor. Kleine randschade. Afmeting: ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen
Result: 50 EUR

Zes antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen. Circa 1890. Afmeting: 11 x ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Peking glas snuffbottle
Starting price 210 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Met vogels/floraal decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen sculptuur
Starting price 375 EUR

Oude/antieke Chinese zwarte spekstenen sculptuur. Keizer met Foo-hond. Afmeting: 32 x 23 x 16 cm. In goede staat.

Japanse schotel
Result: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met draken en paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Japanse sierschotel
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Japanse schotel
Starting price 100 EUR

Grote Japans porseleinen sierschotel met landschappen decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Starting price 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Starting price 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinese figuren van natuursteen
Result: 40 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Starting price 70 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Result: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Starting price 100 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 600 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Starting price 70 EUR

Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Starting price 120 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Chinese schotel met figuren
Starting price 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met keizerlijk geel en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: ø 34,3 cm. In goede staat.

4x Antieke Satsuma sierborden
Starting price 40 EUR

Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen figuren, Aap + vogel
Starting price 70 EUR

Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

3 Delen oud Duits Meissen porselein
Result: 80 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

Chinees blanc de Chine beeld
Starting price 260 EUR

Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Lot oud Chinees porselein (7x)
Starting price 150 EUR

Zeven maal oud Chinees porselein. Divers. Onder andere: Snuffbottles, koraal figuur + vaasjes. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.

Oude platte Chinese schaal
Starting price 500 EUR

Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Result: 50 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaas met Lange Lijs, beschadigd. En een dekselvaasje, floraal, chip. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

4x Antiek Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Bing en Grøndahl, Kievit
Starting price 100 EUR

Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose plaquette
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen ronde Familie Rose plaquette met vogels op rots en tekst decor + signatuur. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.

Antieke Franse vaas, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke Franse porseleinen vaas met gelithografeerd berglandschap + goud decor. Blindmerk. Circa 1900. Iets sleets. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Goebel porselein, Kievit
Result: 40 EUR

Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Starting price 120 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.

2x 19e Eeuwse Imari vazen
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

2x Grote oude Chinese vazen
Starting price 200 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen republikeinse Familie Rose vazen met figuren en teksten. Afmeting: 62 x 24 cm ø. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Starting price 250 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Starting price 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2x Imari kastkommen
Starting price 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Starting price 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Result: 100 EUR

Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...

Imari trekpotje, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese pattipan
Result: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese rood glazuur schotel
Result: 180 EUR

Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Starting price 200 EUR

Twee oude Chinese terracotta kommen met geëtste bodemmerken en kokosnoot-achtige glazuur. Afmeting: 7 - 12 cm ø / 6,5 - 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Yixing theepotten
Starting price 50 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinees porselein
Result: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen cache bloempot met pagode in landschap decor + zegelmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x ø 41 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese glazen boeddha
Result: 25 EUR

Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.

4x Oude porseleinen figuren
Starting price 30 EUR

Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

Antiek bisquit heilig hart beeld
Result: 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

3x Ingelijst Chinees porselein
Starting price 75 EUR

Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Starting price 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese penselen potten
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinese kommetjes, 18e - 19e eeuw
Result: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Result: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose theepot
Starting price 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.

Antieke bierkruik met kabouters, 1880
Starting price 60 EUR

Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Result: 90 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republiek-stijl. Met figuren decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3x Chinees celadon porselein
Starting price 70 EUR

Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Starting price 70 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...

Breetvelt plateelvaas, 1915
Starting price 100 EUR

Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Oude Mobach Utrecht kan
Starting price 50 EUR

Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Oud porselein
Starting price 200 EUR

Twee maal oud porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, floraal. Dekselpot met diverse voorwerpen. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

4x Antieke spekstenen figuren
Result: 25 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

2x Antiek Japan
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Starting price 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen eenden
Starting price 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Starting price 250 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel
Starting price 40 EUR

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.