Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...
Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Grote Spaanse porseleinen figuur. Dansend paar. Gemerkt N.A.O. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee maal Spaans N.A.O. porselein. Bestaande uit: Meisje in nachtkleed + Meisje bij bron, pink af. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Acht maal antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Jugendstil vaas, genummerd. Twee goudsteen bekers, één chip. Twee glansplateel karaffen. Eén Japanse vaas, floraal/goud. Eén Satsuma wierookbrander...
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees roodlak dekseldoosje met vogel en bloesemtak decor. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos met berglandschap decor. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome sierschotel met bloemvaas decor. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/draak decor. Lichte randschade. Afmeting: ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekram...
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met floraal decor. Kleine randschade. Afmeting: ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen. Circa 1890. Afmeting: 11 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Met vogels/floraal decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese zwarte spekstenen sculptuur. Keizer met Foo-hond. Afmeting: 32 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met draken en paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote Japans porseleinen sierschotel met landschappen decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met keizerlijk geel en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: ø 34,3 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Chinees porselein. Divers. Onder andere: Snuffbottles, koraal figuur + vaasjes. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaas met Lange Lijs, beschadigd. En een dekselvaasje, floraal, chip. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen ronde Familie Rose plaquette met vogels op rots en tekst decor + signatuur. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen vaas met gelithografeerd berglandschap + goud decor. Blindmerk. Circa 1900. Iets sleets. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen republikeinse Familie Rose vazen met figuren en teksten. Afmeting: 62 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta kommen met geëtste bodemmerken en kokosnoot-achtige glazuur. Afmeting: 7 - 12 cm ø / 6,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen cache bloempot met pagode in landschap decor + zegelmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x ø 41 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republiek-stijl. Met figuren decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, floraal. Dekselpot met diverse voorwerpen. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.