Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.
Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...
Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.
Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.