Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Eén maal 18e eeuws, groot, landschap, haarlijn. Eén maal rotspartij met vogel/vlinder decor, goed. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bonte gemberpot met vogel/floraal decor. Bonte vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Vier oude Delftse Fayence polychrome koeien. Gemerkt A.P.K. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws vier-delig Delfts Fayence kaststel met adelijke figuren in tuin decor. Gemerkt met drie eikels. Beschadigingen. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e Eeuws Delftse Fayence sierbord met chinoisserie decor. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans octagonaal Satsuma porseleinen vaas met krijgers decor + bodemmerk. Randschade bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongetje slaapt met pop in de stoel, nr. 451, getiteld 'Just dozing'. 2. Jongetje met vogeltje, nr. 413, getiteld 'Whistler's duet'. 3. Meisje met kuikentjes in de ...
Vier Hummel figuren van Goebel. 1. Jongen en meisje zittend op hek bij schapen, nr. 99, getiteld 'Eventide'. 2. Meisje met bloemen bij hek met vogel, nr. 405, getiteld 'Sing with me'. 3. Twee beeldjes...
Vijf Hummel figuren van Goebel. 1. Meisje met poppenwagen, nr. 375 3/0, getiteld 'Morning stroll'. 2. Jongetje met lam, nr. 68. 3. Meisje met vogeltje bij hek, nr. 352, getiteld 'Sweet greetings'. 4. ...
Antieke Makkumse polychrome Tichelaar vogelkooi plaquette. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Groot oud Makkums Fayence polychrome kaststel met florale decors. Plus vier polychrome Makkumse tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 42 cm. Afmeting tegels: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met keizerlijk geel + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 37,3 cm. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Lowestoft. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er - 60er Jaren. Eén maal vrouw met druiven. Eén maal dansende meisjes. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met bamboe decor. Eén chip rand. Eén goed. Afmeting: 26 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees Cargo porselein. Onder andere celadon. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met florale oranje/rode en goud decor. Eén kopje vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Delfts blauwe Royal Dutch Blue sierschotel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Delfts porseleinen vazen met riviergezicht decor. Afmeting: 25,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille florale decor en bodemmerk. Dekselrand chips. Afmeting: 13 x 21 x l 11,5 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Drie deksels gaaf. Twee maal Kang Xi borden, beschadigd. Drie maal schaaltjes, beschadigd. Afmeting: ø 3,5 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein. 20e Eeuw. Zeventien delen. Bestaande uit: Kantonees, kop en schotels et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...
Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...
Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.
Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...
Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...
Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...
Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.