This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Antieke Chinese gemberpotten
Result: 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Eén maal 18e eeuws, groot, landschap, haarlijn. Eén maal rotspartij met vogel/vlinder decor, goed. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Result: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...

2x Oud Chinees porselein
Result: 60 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bonte gemberpot met vogel/floraal decor. Bonte vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Result: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese celadon kom
Result: 190 EUR

Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.

4x Oude Delftse koeien
Result: 30 EUR

Vier oude Delftse Fayence polychrome koeien. Gemerkt A.P.K. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Result: 80 EUR

18e Eeuws vier-delig Delfts Fayence kaststel met adelijke figuren in tuin decor. Gemerkt met drie eikels. Beschadigingen. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord
Result: 80 EUR

Groot 18e Eeuws Delftse Fayence sierbord met chinoisserie decor. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Result: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees/Japans porselein (12x)
Result: 190 EUR

Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Result: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Antiek Satsuma vaasje
Result: 50 EUR

Antiek Japans octagonaal Satsuma porseleinen vaas met krijgers decor + bodemmerk. Randschade bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongetje slaapt met pop in de stoel, nr. 451, getiteld 'Just dozing'. 2. Jongetje met vogeltje, nr. 413, getiteld 'Whistler's duet'. 3. Meisje met kuikentjes in de ...

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. 1. Jongen en meisje zittend op hek bij schapen, nr. 99, getiteld 'Eventide'. 2. Meisje met bloemen bij hek met vogel, nr. 405, getiteld 'Sing with me'. 3. Twee beeldjes...

5x Hummel figuren van Goebel
Result: 85 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. 1. Meisje met poppenwagen, nr. 375 3/0, getiteld 'Morning stroll'. 2. Jongetje met lam, nr. 68. 3. Meisje met vogeltje bij hek, nr. 352, getiteld 'Sweet greetings'. 4. ...

Antieke Makkumse Tichelaar plaquette
Result: 110 EUR

Antieke Makkumse polychrome Tichelaar vogelkooi plaquette. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

Makkums kaststel en 4 tegels
Result: 110 EUR

Groot oud Makkums Fayence polychrome kaststel met florale decors. Plus vier polychrome Makkumse tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 42 cm. Afmeting tegels: 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Oude Makkum vazen
Result: 150 EUR

Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenschotel
Result: 75 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met keizerlijk geel + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 37,3 cm. In goede staat.

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Result: 350 EUR

Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...

Oude/antieke Familie Rose vaas
Result: 75 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel
Result: 30 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Lowestoft. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 13,7 cm. In redelijke staat.

2x Gerold figuren
Result: 70 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er - 60er Jaren. Eén maal vrouw met druiven. Eén maal dansende meisjes. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen eenden
Result: 60 EUR

Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Imari vazen, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met bamboe decor. Eén chip rand. Eén goed. Afmeting: 26 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari kraagvazen
Result: 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Result: 160 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Result: 50 EUR

Negen delen antiek Chinees Cargo porselein. Onder andere celadon. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kopjes
Result: 60 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met florale oranje/rode en goud decor. Eén kopje vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.

Chinees dekselvaasje, 19e eeuw
Result: 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse borden
Result: 40 EUR

Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Delfts blauwe sierschotel
Result: 50 EUR

Grote Delfts blauwe Royal Dutch Blue sierschotel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Result: 40 EUR

Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse vazen
Result: 85 EUR

Twee antieke Delfts porseleinen vazen met riviergezicht decor. Afmeting: 25,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Japanse schotel, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese kommen
Result: 100 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese Yixing theepot
Result: 50 EUR

Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille florale decor en bodemmerk. Dekselrand chips. Afmeting: 13 x 21 x l 11,5 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Result: 50 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Drie deksels gaaf. Twee maal Kang Xi borden, beschadigd. Drie maal schaaltjes, beschadigd. Afmeting: ø 3,5 - 17 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (17x)
Result: 50 EUR

Lot Chinees porselein. 20e Eeuw. Zeventien delen. Bestaande uit: Kantonees, kop en schotels et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

12x Divers antiek Chinees porselein
Result: 170 EUR

Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...

4x 19e Eeuwse kop en schotels
Result: 40 EUR

Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.

Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x)
Result: 100 EUR

Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.

Grote Imari sierschotel
Result: 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Result: 150 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...

Lot Chinees porselein (7x)
Result: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...

6x Antieke borden, Lange Lijs
Result: 140 EUR

Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Result: 85 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Result: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden
Result: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Result: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Result: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.

Zweeds Röhrstrand servies
Result: 160 EUR

Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Result: 225 EUR

Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...

Groot lot Chinese bloempotjes
Result: 40 EUR

Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Result: 200 EUR

Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel, 1880
Result: 50 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal
Result: 60 EUR

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.

Grote oude Chinese drakenvaas
Result: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

3x Oud Perzisch keramiek
Result: 60 EUR

Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Art Deco reukverdrijver, 1930
Result: 65 EUR

Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 60 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...

Antieke Chinese penselenpot
Result: 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose vazen
Result: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein
Result: 50 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel
Result: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Result: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese hocker in vorm van een uil
Result: 40 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Oude glazen vaas
Result: 30 EUR

Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.

4x Oud aardewerk
Result: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Result: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Result: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Herend theeservies
Result: 85 EUR

Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Result: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 245 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...

2x Chineze vazen
Result: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Result: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

7x Hummel figuren van Goebel
Result: 75 EUR

Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...

6x Hummel figuren van Goebel
Result: 65 EUR

Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.

7x hummel figuren van Goebel
Result: 85 EUR

Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel
Result: 20 EUR

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Result: 850 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas met hanen decor
Result: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel
Result: 550 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari klok, 19e eeuw
Result: 150 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen groep, Romantisch paar
Result: 200 EUR

Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Result: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Result: 25 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Result: 110 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.

7 Delen Chinees porselein
Result: 160 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....

Chinees jade schaakspel in doos
Result: 40 EUR

Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Result: 100 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Result: 40 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Result: 20 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.