This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

5x Chinese kop/schotels
Result: 250 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

5x Ingelijste tegels
Result: 20 EUR

Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (16x)
Starting price 120 EUR

Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6-Pas tegeltableau, 1920
Starting price 60 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Lot van 14 tegels
Result: 45 EUR

Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau met poezen, 19e eeuw
Starting price 375 EUR

19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Duits tegeltableau door H. Francken
Starting price 75 EUR

Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.

Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Starting price 80 EUR

Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Perzische tegel
Result: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

Porseleinen servies
Result: 50 EUR

Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...

Groot Engels Wedgwood servies
Result: 160 EUR

Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...

Antieke keramieken vaas, 1915
Starting price 100 EUR

Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Starting price 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch theeservies
Result: 100 EUR

Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Starting price 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands aardewerk
Starting price 35 EUR

Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...

Antieke NMF vaas, 1910
Starting price 60 EUR

Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920
Starting price 50 EUR

Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Starting price 60 EUR

Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Flora plateel
Starting price 60 EUR

Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Starting price 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1920
Result: 40 EUR

Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

4x Hollands plateel
Starting price 30 EUR

Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....

Lot antiek goudsteen (4x)
Starting price 50 EUR

Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Starting price 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese rolvaas
Starting price 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen rolvaas met landschap, figuren, waterval en rots decor. Afmeting: 47,5 x ø 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Result: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.

9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)
Result: 60 EUR

Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...

Oude blauwe Chinese vaas
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Result: 850 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Starting price 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

6x Delftse borden, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Result: 220 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts blauw bord
Result: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Grote Hummel beeldengroep van Goebel
Result: 160 EUR

Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel
Result: 120 EUR

Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...

4x Hummel figuren van Goebel
Result: 75 EUR

Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: 2x Setje boekensteunen. 1x Setje meisje met kippetjes en jongen met geit. Nr.: 250 A + B. Afmeting: H 14 cm. In goede staat. 1x Setje jongen met big...

5x Hummel beeldjes
Result: 75 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje op hek met kikker, Nr.: 201. *Meisje zittend in boom, Nr.: 141. *Meisje met gieter, Nr.: 74. *Meisje met bloemen, Nr.: 72. *Jongen die v...

5x Hummel beeldjes
Result: 85 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...

5x Hummel beeldjes
Result: 130 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...

5x Hummel figuren van Goebel
Result: 110 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...

9x Hummel figuren van Goebel
Result: 100 EUR

Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...

Lot Hummel kerstversiering (24x)
Result: 100 EUR

Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal
Result: 40 EUR

Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...

3x Makkumse vazen
Starting price 40 EUR

Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden
Starting price 25 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Starting price 30 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

7x Chinese kommen, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.

Satsuma cache pot
Starting price 275 EUR

Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Starting price 400 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.

Grote oude/antieke Chinese bloempot
Starting price 250 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen bloempot met voorwerpen en florale decor. Afmeting: 32 x ø 28 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese Yixing theepot
Starting price 2.500 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari trekpotje
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenschotel
Result: 350 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese draken vaas
Result: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Result: 165 EUR

Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...

3x Chinees porselein, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...

2x Oude Chinese gemberpotten
Result: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese celadon kom
Starting price 500 EUR

Grote antieke Chinese celadon kom met groen craquele glazuur. Lotusbloem vorm. Afmeting: 7 x ø 17,2 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaaltje
Starting price 50 EUR

Oud Chinees porseleinen schaaltje op hoge voet met florale decor. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 180 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw
Result: 100 EUR

Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

4x Chinese Familie Rose borden
Starting price 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesemtak en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 9,8 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Starting price 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.

Grote oude Chinese Familie Rose sierschotel
Starting price 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met coulissen, landschappen, paradijsvogel decor. Afmeting: 6,3 x 35,5 ø cm. In goede staat.

6x Divers oud/antiek porselein
Starting price 70 EUR

Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...

Goebel beeld, Flamingo's
Starting price 80 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Starting price 50 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...

Oud Rosenthal figuur
Starting price 80 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Gerold porseleinen lampenvoeten
Result: 60 EUR

Twee oude Duitse Gerold porseleinen lampenvoeten met dansende kinderen. 50er - 60er Jaren. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gerold figuren
Result: 40 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Porseleinen fazant
Result: 50 EUR

Grote Hongaarse porseleinen fazant met kaarsenhouder. Goud decor. 20e Eeuw. Hollo Haza. Afmeting: 25 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

2x Porseleinen groepen
Starting price 60 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Result: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Imari vaas + hocker
Starting price 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

6x Imari borden
Result: 50 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Divers. Gecontourneerd. Onder andere met goudkarper en floraal decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari vazen, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

1x Imari dekselpot
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond op deksel. Geribbeld. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 80 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

2x Imari borden, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Groot bord, gaaf. Klein bord, haarscheur. Afmeting: ø 28 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari vazen
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Imari
Starting price 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Result: 90 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Japanse Imari vaas
Starting price 100 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.