This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

6-Pas tegeltableau, 1920
Starting price 60 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Antieke NMF vaas, 1910
Starting price 60 EUR

Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Starting price 60 EUR

Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Flora plateel
Starting price 60 EUR

Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Starting price 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen groepen
Starting price 60 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Imari
Starting price 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

6x Porselein, divers
Starting price 60 EUR

Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...

7x Kastkommen, 1880
Starting price 60 EUR

Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse figuren
Starting price 60 EUR

Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse sierschotel
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Starting price 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Starting price 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Starting price 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Antieke bierkruik met kabouters, 1880
Starting price 60 EUR

Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 60 EUR

Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...

Chinese Blanc de Chine vaas
Starting price 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

8x Maria figuren
Starting price 60 EUR

Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

2x Porselein, 20e eeuw
Starting price 60 EUR

Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Starting price 60 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Oude Sitzendorf figuren
Starting price 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

6x Divers oud/antiek porselein
Starting price 70 EUR

Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...

4x Imari vazen, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen ganzen (9x)
Starting price 70 EUR

Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Starting price 70 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Starting price 70 EUR

Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen figuren, Aap + vogel
Starting price 70 EUR

Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.

3x Chinees celadon porselein
Starting price 70 EUR

Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Starting price 70 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...

Chinese ossenbloed vaas op sokkel
Starting price 70 EUR

Chinees porseleinen ossenbloed vaas. Gerestaureerd. Afmeting: 19 cm. In matige toestand.

Twee antieke kinderbordjes
Starting price 70 EUR

Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Starting price 70 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

4x Oude Chinese bordjes
Starting price 70 EUR

Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude Kantonese vazen
Starting price 70 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Duits tegeltableau door H. Francken
Starting price 75 EUR

Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.

Lot Delfts (6x)
Starting price 75 EUR

Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...

3x Ingelijst Chinees porselein
Starting price 75 EUR

Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Oude Chinese trekpot
Starting price 75 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.

Oude Rosenthal vaas
Starting price 80 EUR

Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.

Höchst figurengroep
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

8x Keramiek
Starting price 80 EUR

Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Starting price 80 EUR

Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

4x Chinese Familie Rose borden
Starting price 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Goebel beeld, Flamingo's
Starting price 80 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Oud Rosenthal figuur
Starting price 80 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 80 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje met vogel en bloesemtak decor. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak dekseldoosje
Starting price 80 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos met berglandschap decor. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Starting price 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen op sokkels
Starting price 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal powder blue vaas, floraal + bodemmerk. Eén maal celadon vaas. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 80 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Imari kraag vaas, 19e eeuw
Starting price 90 EUR

Zéér grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met florale, figuren en landschap decor. Minimale beschadigingen kraag. Afmeting: 61 x ø 23 cm. In goede staat.

4x Oud porselein
Starting price 90 EUR

Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Starting price 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

2x Duitse Meissen theekannen
Starting price 90 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Franse vaas
Starting price 90 EUR

Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antiek theeservies + dienblad
Starting price 100 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Starting price 100 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke keramieken vaas, 1915
Starting price 100 EUR

Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

7x Chinese kommen, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees Imari trekpotje
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Groot Chinees fantasie figuur
Starting price 100 EUR

Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Starting price 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse Japanse Imari vaas
Starting price 100 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.

Lot Hollands Fayence aardewerk (8x)
Starting price 100 EUR

Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekram...

Japanse schotel
Starting price 100 EUR

Grote Japans porseleinen sierschotel met landschappen decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Starting price 100 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

Bing en Grøndahl, Kievit
Starting price 100 EUR

Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Breetvelt plateelvaas, 1915
Starting price 100 EUR

Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Frans porseleinen bloempot, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.

4x Oude Chinese kommen
Starting price 100 EUR

Vier oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en bodemmerk. Drie kommen licht beschadigd, twee maal chip + één maal haarlijn. Afmeting: 7 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Kutani vaas, 1900
Starting price 100 EUR

Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselpotten, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Starting price 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari scheerbekken
Starting price 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Hollandse tegels (16x)
Starting price 120 EUR

Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen figuren
Starting price 120 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Starting price 120 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.

Antieke Chinese Familie Rose theepot
Starting price 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

2x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Starting price 125 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.

Grote Meissen tafellamp
Starting price 125 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.