W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.