This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Starting price 200 EUR

Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Starting price 200 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

L. Scheen, Bomschuiten op strand
Starting price 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Starting price 200 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Starting price 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

J. Bauve, Boeren interieur met kinderen
Starting price 240 EUR

J. Bauve. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Th. Pater, Duits riviergezicht
Starting price 250 EUR

Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Brandersbuurt Schiedam
Starting price 250 EUR

Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Starting price 250 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Starting price 250 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Starting price 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Halfnaakte Indonesische vrouw
Starting price 250 EUR

Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 39 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Halfnaakte Indonesische vrouw
Starting price 250 EUR

Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Stal met koe en boerin
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

L. Scheen, Passagiersschip haven Rotterdam
Starting price 250 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Starting price 280 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

M. Therkildsen, Liggende kalveren
Starting price 280 EUR

M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

B. Leemker, Haven Volendam
Starting price 290 EUR

Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Starting price 300 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

M.P. Arata, Diverse werken
Starting price 300 EUR

Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Starting price 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Starting price 300 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.G. Knupker, Schelpen
Starting price 300 EUR

A.G. Knupker, 1927. Visnet en schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Starting price 300 EUR

Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Starting price 325 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Starting price 350 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Starting price 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus na de kruisiging
Starting price 350 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Starting price 350 EUR

Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Starting price 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret
Starting price 375 EUR

Onduidelijk. Italiaans 18e - 19e eeuws portret met goudverf. Lijst later. Olieverf op linnen. Afmeting: 12,5 x 12,8 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 400 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Starting price 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Starting price 400 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Starting price 400 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Boerenjongen met geit en schaap
Starting price 400 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Boerenjongen met geit en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 51 cm. In goede staat.

Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders
Starting price 400 EUR

Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.

Corneille, Sculpture
Starting price 400 EUR

Corneille gesigneerde houten sculptuur. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Starting price 450 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Starting price 450 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal
Starting price 450 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

P. Zwart, Landschap met melkende boer
Starting price 450 EUR

Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Starting price 475 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Starting price 500 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Starting price 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Starting price 500 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Starting price 500 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Sermain, Aap is honden aan het luizen
Starting price 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Sermain, Twee honden bij muizenval
Starting price 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Hollands havengezicht
Starting price 500 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Starting price 500 EUR

Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Starting price 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Starting price 600 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

J. Wolski, Paardengespan in sneeuw
Starting price 600 EUR

J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Carpentero, Landschap met schapenfamilie
Starting price 600 EUR

G. Carpentero. 1820 - 1874. 19e Eeuw. Landschap met schapenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Tove Hoppe, Figuren in concentratiekamp WO II
Starting price 600 EUR

Tove Hoppe. 2008. Drie luik. Figuren in concentratiekamp WO II. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram W.D.L., Hollandse vissersboot met vissers
Starting price 600 EUR

Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Eisman Semenowsky, Dienstmeid in de duinen
Starting price 650 EUR

Eisman Semenowsky. 1857 - 1911. Dienstmeid in de duinen. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Starting price 750 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
Starting price 750 EUR

J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Starting price 750 EUR

J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Springtime is here
Starting price 800 EUR

Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Starting price 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Starting price 800 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.

S.T. Voorn Boers, Stilleven met fruit
Starting price 800 EUR

S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Starting price 1.000 EUR

J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.

A. Karssen, Hollands ijsgezicht
Starting price 1.000 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Starting price 1.000 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Starting price 1.200 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Lucien Frank, Stadsgezicht bij avond
Starting price 1.200 EUR

Lucien Frank. 1857 - 1920. Franse School. Stadsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x b 18,5 cm. In goede staat.

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Starting price 1.200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Starting price 1.400 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.

C. Raaphorst, Poezen
Starting price 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Starting price 4.500 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Result: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Limoges schilderij
Result: 25 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Result: 25 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Result: 30 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Result: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Result: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Result: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Result: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Result: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Result: 40 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Result: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram, Figuur in boeren interieur
Result: 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

J. Kik, Hollands havengezicht
Result: 40 EUR

J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht
Result: 40 EUR

J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Chinees zijdeschilderij
Result: 40 EUR

Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.

J.A.S., 2x Tulpen
Result: 40 EUR

Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Result: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram H.B., Baby op sofa
Result: 45 EUR

Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

B. Medema, Poldergezicht
Result: 50 EUR

B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.