Lamboo. 20e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Bloem stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee-luik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.
M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
A. van Brandt, 1974. Stilleven met schoenen, sinaasappel et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 65 cm. In goede staat.
Marie v.d. Hem. Circa 1920. Gemberpot met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.C.M. Smits. 1938 - 2014. Heidegezicht met waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
W, Jungschlager. 1913 - 1992. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 85 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
Frans de Haas. Circa 1920. Landschap met beek en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 73 x B 60 cm. In goede staat.
J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee aquarellen. Hollandse School. Circa 1800. Riviergezichten met figuren. Afmeting: 25 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij plaggeschuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
Marsman. Nr. 10/50. Moderne compositie. Shit Happens. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 79 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
J. Vergeer. 1894 - 1969. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
L. van Dijk. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
W. Noordijk. Tweede helft 21e eeuw. Winters landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.
Van Hecke naar Murillo. Dobbelde kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Oscar Cäcilie Graf Ex Libris. Exemplaar nr. 44. Met negen diverse etsen, onder andere naakt. Etsen op papier. Afmeting: circa 9 x 12 cm. In goede staat.
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In redelijke staat verf laat op sommige plekken los.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Stoomboot aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Büchner. Duitse School. Circa 1960. Ploegende boer op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproductie lithografie. Maybe he became ill. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Monogram + Januari 1942. Klipper op volle zee. Gouache op papier. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Gesigneerd. Naakte danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Julius R. Herve. 1887 - 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.