This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Lamboo, Hollandse ijspret
Starting price 80 EUR

Lamboo. 20e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Maya Wildevuur, Abstract figuratief
Starting price 80 EUR

Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Bloem stilleven
Starting price 80 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Bloem stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan W. van Konijnenburg, Valkenkop
Starting price 80 EUR

Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Starting price 80 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Starting price 80 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Starting price 80 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

J.M. van Beek, Zeilboten op zee
Starting price 90 EUR

Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Rotsbranding
Starting price 90 EUR

Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ribbeling, Moderne composities
Starting price 90 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee-luik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.

Adriaan Keus, Zomers bospad
Starting price 90 EUR

Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Starting price 100 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Starting price 100 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

P. Armati, Portret jonge dame
Starting price 100 EUR

P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. van Calker, Vaas met anemonen
Starting price 100 EUR

J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

A.J. Slijkhuis, Boeren interieur
Starting price 100 EUR

A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Starting price 100 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

G. van Kerkhof, Bootjes op het strand
Starting price 100 EUR

Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut
Starting price 100 EUR

Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.

A. van Brandt, Stilleven met schoenen, sinaasappel...
Starting price 100 EUR

A. van Brandt, 1974. Stilleven met schoenen, sinaasappel et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 65 cm. In goede staat.

Marie v.d. Hem, Gemberpot met rozen
Starting price 100 EUR

Marie v.d. Hem. Circa 1920. Gemberpot met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas
Starting price 100 EUR

Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.C.M. Smits, Heidegezicht
Starting price 100 EUR

J.C.M. Smits. 1938 - 2014. Heidegezicht met waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

W. Jungschlager, Vaas met bloemen
Starting price 100 EUR

W, Jungschlager. 1913 - 1992. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 85 cm. In goede staat.

A. Partycki, Dame met draagtassen
Starting price 100 EUR

A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.

Frans de Haas, Landschap met beek en figuur
Starting price 100 EUR

Frans de Haas. Circa 1920. Landschap met beek en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A. Partycki, Dame met draagtassen
Starting price 100 EUR

A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.

G. Engels, Landschap met vee en boerin
Starting price 100 EUR

G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.

Willy Paes, Vaas met rozen
Starting price 100 EUR

Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

A.R. Cooke, Calm waters
Starting price 100 EUR

Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Lutterzand
Starting price 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Starting price 110 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 73 x B 60 cm. In goede staat.

J.F. Vreudt? Man in wijnkelder
Starting price 120 EUR

J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Starting price 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., 2x Aquarellen
Starting price 120 EUR

Twee aquarellen. Hollandse School. Circa 1800. Riviergezichten met figuren. Afmeting: 25 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen
Starting price 120 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij plaggeschuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

E. Hoogewijs, Landschap met molen
Starting price 125 EUR

Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

Marsman, Shit Happens
Starting price 125 EUR

Marsman. Nr. 10/50. Moderne compositie. Shit Happens. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 79 cm. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Starting price 125 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Starting price 125 EUR

Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Starting price 135 EUR

J. Vergeer. 1894 - 1969. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Whaam
Starting price 140 EUR

Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Whaam
Starting price 140 EUR

Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.

Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken
Starting price 140 EUR

Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Arjan Galema, Damesportret
Starting price 140 EUR

Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Starting price 140 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Starting price 150 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Starting price 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Starting price 150 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Antiek schilderspalet met schilderij, 1910
Starting price 150 EUR

Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

J.P. Veerman, Avondmarkt
Starting price 150 EUR

J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

G. Driessen, Hollands wintergezicht
Starting price 150 EUR

G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

L. van Dijk, Wintergezicht met figuren
Starting price 150 EUR

L. van Dijk. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

W. Noordijk, Winters landschap
Starting price 150 EUR

W. Noordijk. Tweede helft 21e eeuw. Winters landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Starting price 150 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Starting price 150 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten en figuren op strand
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In goede staat.

W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad
Starting price 150 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Starting price 150 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

L. Goffin, Schapen bij knotwilgen
Starting price 150 EUR

L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.

Van Hecke naar Murillo, Dobbelende kinderen
Starting price 150 EUR

Van Hecke naar Murillo. Dobbelde kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.

Verzamelalbum Oscar Graf
Starting price 150 EUR

Verzamelalbum Oscar Cäcilie Graf Ex Libris. Exemplaar nr. 44. Met negen diverse etsen, onder andere naakt. Etsen op papier. Afmeting: circa 9 x 12 cm. In goede staat.

H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Starting price 150 EUR

H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane
Starting price 150 EUR

J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.

Joan Collette, Boodschap des engels
Starting price 150 EUR

Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In redelijke staat verf laat op sommige plekken los.

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Starting price 150 EUR

A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Starting price 150 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Starting price 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stoomboot aan kade
Starting price 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Stoomboot aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

H. Welter/J. Knikker, Poldergezicht
Starting price 175 EUR

Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Starting price 175 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.

Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Starting price 180 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Büchner, Ploegende boer op akker
Starting price 180 EUR

Büchner. Duitse School. Circa 1960. Ploegende boer op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Maybe he became ill
Starting price 180 EUR

Roy Lichtenstein. Reproductie lithografie. Maybe he became ill. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Starting price 180 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Monogram, Klipper op volle zee
Starting price 180 EUR

Monogram + Januari 1942. Klipper op volle zee. Gouache op papier. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte danseres
Starting price 190 EUR

Anton Heyboer. Gesigneerd. Naakte danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Starting price 190 EUR

Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Portret edele dame
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Starting price 200 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug
Starting price 200 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Willem Rip, Ruiter langs vaart met molens bij avond
Starting price 200 EUR

Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland
Starting price 200 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Starting price 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Starting price 200 EUR

J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Starting price 200 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Julius R. Herve, Stadsgezicht Parijs
Starting price 200 EUR

Julius R. Herve. 1887 - 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Starting price 200 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.