Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Naakte dikke dame. 21e Eeuw. In de stijl van Botero. Afmeting: 33 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen boekensteun met uil en marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.
Brons gegoten Chinees figuur. Chinees met hoorn. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Gebonden man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Keizer met jonge draak. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese boeddha op lotusbloem. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse houtgestoken engel figuren. Notenhout. Renaissance. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur door P. Dubois Fecit Paul Dubois, 1829 - 1905. Deukje basement + rand. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bodemvondst. Chinees met lantaarn. Met groenspaan patina. Oxydatie. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.