Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.
Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken koloniale kist met origineel slot. Afmeting: 44 x 83 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten armleun voltaires met goede moderne stoffering. Louis Philippe. Afmeting: 100 x 70 x 81 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese roodlak stoelen met figuren voorstelling. Twee stoelen voorzien van lades. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 41 x 38 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.