Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Imari schotel, chip. Geel vaasje met craquele glazuur. Witte kom met craquele glazuur. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.