This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste
Result: 600 EUR

Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Th. Pater, Duits riviergezicht
Starting price 250 EUR

Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Result: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Starting price 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein, Chinees/Japans
Result: 400 EUR

Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...

Duitse School, Berglandschap met waterval
Result: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumer Tonca tabakspot, 1930
Result: 40 EUR

Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Starting price 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Result: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Result: 35 EUR

Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse landkaart De Velouwe
Result: 110 EUR

18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 300 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Starting price 20 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Result: 275 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

H. Brood, De kus
Result: 140 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Starting price 30 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Starting price 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

2x Marmeren zuilen
Result: 400 EUR

Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.

Lot antieke spaarpotten (14x)
Result: 80 EUR

Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Antieke religieuze siertegel
Starting price 120 EUR

Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.