Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.