Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Fraaie strakke gouden ring, 750/000, Le Chic, met diamanten. Ring met een witgouden band met geelgouden rand, voorzien van een vierkante zetkast met in het midden een princes geslepen diamant met daar...
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat
Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat
Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een zilveren kop bezet met 5 roosgeslepen diamanten. Voorzienvan een fraai bewerkte band. Breedte ring 4,5mm. ø 55, ca 2,3 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat
Art Deco 835/000 zilveren taartschep met ronde houten vingergreep. In doos. Mr. J. Schijfsma-Sneek. Anno 1935. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: circa 50 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...
7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 900/000, met turkoois. Klemband, verlopend in breedte versierd met een soort sterbewerking uit knoppen met in het midden een ovaal cabouchon uit turkoois. Breedte 13-37mm. ø 61x55mm...
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een wat bolle band, met stervormige rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal 0,30 ct. ø54 ca 3,6 gram. In goede staat met cert...
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een broche met parel en blauwe steen, een grote hanger met filigrain en een paarse steen, vierkante rozetring met blauwe steen, fantasiering met groene stenen en markesiet, d...
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Ketel, giettrechter, kan. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.