This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Hanger groot stuk barnsteen
Starting price 150 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.

Chinees Yixing trekpotje
Starting price 80 EUR

Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese celadon vaas
Result: 140 EUR

Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees kannetje
Starting price 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Result: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.

5x Chinees porselein
Result: 50 EUR

Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...

3 Zilveren auto's
Starting price 250 EUR

Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat

2x Imari dekselpotten
Result: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein, Chinees/Japans
Result: 400 EUR

Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Result: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Starting price 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

Makkumer Tonca tabakspot, 1930
Result: 40 EUR

Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Starting price 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Result: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Starting price 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Starting price 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

Buddha-to-buddha ring zilver
Starting price 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat

Buddha-to-buddha ring zilver
Starting price 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

Bloedkoralen collier
Starting price 300 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Result: 200 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.

Zilveren breilepel, 1913
Result: 70 EUR

Zilveren brielepel, 833/000, met peervormige bak een ronde steel. 26 cm. ca 118 gram. MT.: C.P. van Het Hart, Den Haag, jl.: D:1913. In goede staat

Collier en armband met bloedkoraal
Result: 80 EUR

Collier en armband van bloedkoraal. Armband met 3 rijen bloedkoraal, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal met veiligheidsketting, 18,5 cm en een collier van bloedkoraa...