Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Twee geslepen kristallen oorkaraffen voorzien van divers slijpsel en geslepen ster op bodem. Met kristallen stoppen en 925/000 zilveren knoppen. Mr. C. Bos & Zoon-Amsterdam. Afmeting: 17 - 23 cm. In g...
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Lot met 9 fijne zilveren armbanden en een oorring, 835/000. ca 77 gram.
Lot met zilveren knopjes met broches, ring en oorsteker. totaal ca 29 gram. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Een stel zilveren kandelaren, 800/000, rococo stijl. Versierd met floraal getorst decor. Geplaatst op poten gemaakt uit voluten. 12x12x29cm. Totaal ca 860 gram. In goede staat
Twee gouden colliers en hangers, 585/000, voorzien van parels. Een fijn singaporecollier met daaraan een opengewerkte hanger in bloemvorm met parel, 18x31mm, 50cm, en een fijn gourmetcollier met een g...
Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 grote kleurstenen. Ring, voorzien van fijne band, met ovaal gefacetteerde stenen, rood, groen en licht blauw, allen gezet in een 4 poot chaton. Breedte ring 16,5 mm. ø ...
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Twee kristallen karaffen met ruitslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden en met een zilveren dop, verschillend bekroond, door middel van ketting bevestigd aan de karaf. 833/000....
Twee colliers van barnstenen, doorzichtig met geslepen kralen. 8-20mm en 7-13mm. Beiden 70 cm. ca 107 gram
Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...
Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat
Vier fraai geslepen hartvormige zoutvaatjes met vier bijbehorende plated zout lepeltjes. Met originele cassette. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat
Art Deco 835/000 zilveren taartschep met ronde houten vingergreep. In doos. Mr. J. Schijfsma-Sneek. Anno 1935. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: circa 50 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...
Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.