Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Zilveren broekstukken, 833/000, streekdracht Walcheren, Zeeland. Met aan de voorkant een wapenafbeelding met als randschrift Condoria Res Parvae Crescunt. voorzien van een rand met gravure bewerking ...
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Oosters handgeknoopt Kashmir kleed met floraal decor. Met certificaat, waarde Hfl. 3.750,= Afmeting: 162 x 243 cm. In goede staat.