18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat
Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.