Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Prachtig zilveren cabaret, 934/000, rechthoekig model met oplopend met knerrenrand. In het midden voorzien van een bewerking met voluten en floraal patroon. Het cabaret is geplaatst op 4 bolpoten. MT...
Prachtig witgouden horloge, 585/000, met diamanten. Tusal dameshorloge met een ronde kast, ø 24mm, met een lunette bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.84 ct, bezet aan een gematteerd...
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met vaas-kroon en guirlandes. Origineel bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1780. Afmeting: 270 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en morganiet. Oorstekers met een smaragdvormig geslepen morganiet, totaal ca 6,32 ct, met aan de bovenzijde bij de steker een briljant geslepen diamant, Tot...
A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Oud planetarium/lunarium. Geeft de beweging van maan rond de aarde weer. Circa 1950. Schüler Globus Columbus Verlag Berlin-Lichterfelde. Afmeting: 45 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Seize-stijl stoelen met originele polychromie. Kleur: wit/goud. Afmeting: 110 x 62 x 70 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld. Gesigneerd. Titel: Zephir veillant la nature. Door Luca Madrassi. 1848 - 1919. Afmeting: 40 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek (14x) Chinees porselein. Kantonese vazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Brede geelgouden armband, 585/000, met gevlochten, deels gematteerde visgraat-motieven, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 18 mm. lengte 19,8 cm. ca 47 gram. In goede staat
Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.