Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.