18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
Choker met granaat, granaatjes gezet in een zilveren montuur, bevestigd aan een venetiaans collier, 333/000. 58 cm. ca 6,3 gram. In goede staat
Zeer grote gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloempot decor. Eén chip. Afmeting: ø 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten huwelijks voetenstoof met marmer en inscriptie Willebr. en Marg. de Graaf. Afmeting: 27,5 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Lot sieraden met zilver en parels, met o.a. een munthanger, hanger en ring met malachiet
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
Japans geborduurd kunstwerk op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Twee kristallen schalen met zilver, een rond bonbonschaaltje met gecontourneerde rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met o.a. meander gravure.ø15x13cm, enkele chips en...
Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.
Houten bloemenzuil. Eind 19e eeuw. Balustervormig met ronde sokkel op drie pootjes. Afmeting: H 123 cm.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
Twee odeurflacons met zilver, 833/000. Twee flacons op ronde zilveren voet, een zilveren bewerkte rand, en een kraag en dop uit zilver, beiden uit model. ø4x13cm. In redelijk goede staat
Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.
Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk gereinigd. Afmeting: 163 x 113 cm. In zeer goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...
Grote tinnen gehamerde Art Deco schaal. Ongemerkt? Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 33 cm. In goede staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - . Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen op sokkels met Amsterdams Bont decor. Eén met haarlijn en één gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Twee antieke dames kousenband pistolen. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van engelhuidkoralen en parels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 750/000.Collier met 5 rijen engelhuidkoraal, ø 3 mm en een rij biwa pareltjes, bevestigd aan een bolsluiting, ø 8 mm, met ...
Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...
Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend de...
Lot zilver, 835/000, met een trompetvaasje, gedeukt aan de rand, een flessenstop met kurk en zilver, voorzien van een parelrand en 2 vingerdoekringen, waarvan één met monogram. 2,5-8-11cm. In redelijk...
Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
Een paar zilveren tafelfazanten, 835/000, mannetje en vrouwtje met geschreide vleugels. 13 en 15 cm. ca 176 gram. In goede staat
Geelgouden trouwring, 585/000, vlak model met geslepen rand. breedte 6 mm, A.S. ca 6,7 gram. In goede staat
Twee oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee zilveren broches, 835/000, met markesiet. Ovale broche met parel en markiesstenen, 21x54mm, en een rechthoekige broche met amethist, parels en markiesstenen. 8x54 mm. Totaal ca 12,2 gram. In goed...
Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.
Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...
Prachtig witgouden horloge, 585/000, met diamanten. Tusal dameshorloge met een ronde kast, ø 24mm, met een lunette bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.84 ct, bezet aan een gematteerd...
Bronzen met zwart marmeren boekensteun in de stijl van Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren miniaturen, 835/000, met een marktkraam met stoffenverkoper, een man aan schandpaal en een draagkoets met 2 figuren. 6x3,5x3,5cm, 4,5x3x3,5cm. Totaal ca 98 gram. In goede staat
Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie zilveren theekan, 934/000, laag bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een twaalfhoekig lopende bovenkant en deksel met als knop een zwaan. Voorzien van een tuit deels versierd met...
Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Collier van takjes bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden tonvormige sluiting, 585/000. breedte 6-40mm. 50 cm. In goede staat
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strakke ring met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, gezet in de band. ( met de mogelijkheid rondom te zetten) Merk Diamonde. Breedte 2,6 mm. ø ...
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.
Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat
Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Lot met vier dezelfde zilveren servetringen, 835/000, ovaal model met een opgelegde bewerkte rand. ca 62 gram. 4,5x2cm. In goede staat
Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 835/000, en een hanger, 925/000, met labradoriet. Ankercollier met een hanger bezet met een ovale cabouchon geslepen labradoriet. 21x28mm. 55 cm. totaal ca 19,5 gram. In goede staat
Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Antieke zes-vlaks geslepen kristallen mosterdpot met geslepen ster op bodem. Geplaatst op een 835/000 gecontourneerde zilveren voet. Montuur met floraal gegraveerd klepdeksel. Voorzien van knop en geg...
Drie zilveren slavenbanden, 835/000, één ronde rinkelband, een bolle slavenband met dopsluiting en een platte slavenband met lijnbewerking en scharnier. breedte 9 mm. totaal ca 78 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000. Armband met pennen voorzien van gematteerde en gepolijste schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ca 23,7 gram. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bijzondere plated bladwijzer als troffel. Met agaten heft. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 835/000 zilveren zoutlepeltjes en een bijbehorend 835/000 zilveren mosterdlepeltje met aparte vierkante stelen en platte spijkerkop. Mr. C. Bos & Zn.-Amsterdam. Circa 1950. Afmeting: zoutlepel 5 ...
Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...
Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...