This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

2 Gouden ringen met camee
Starting price 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met camee. Ringen met een bewerkte rand en bezet met een gesneden camee. Maat ring kleine camee, ø 48, grote camee ø 52. ca 6, 8 gram. In goede staat

Gouden armband
Result: 90 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een fijne biesmarkschakel voorzien van opgesoldeerde hartjes. Met carabijnhaak. Breedte 3 mm, lengte 20,5 cm, ca 3,4 gram. In goede staat

Set gouden sieraden met diamant, Perrier
Starting price 400 EUR

Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Starting price 1.450 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel
Result: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stempel
Result: 80 EUR

Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Starting price 50 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

2 Tasjes met zilveren beugel
Result: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Lot zilveren bestekdelen
Starting price 80 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Gouden hanger met rookkwarts
Starting price 170 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met rookkwarts en zirconia's. Hanger met een ovaal geslepen rookkwarts, 30x20mm, gezet in een 6 poot chaton met een hangeroog met zirconia's. Lengte 40mm. ca 15,5 gra...

Gouden oorknoppen met bloedkoraal, roos
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoralen roosjes, voorzien van bewerkte gouden rand. ø 15 mm. ca 4,00 gram. In goede staat

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas
Result: 2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!

Diverse sieraden
Result: 35 EUR

Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...

Gouden jasseroncollier
Result: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Result: 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Starting price 120 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Loderein fles met gouden dop
Result: 100 EUR

Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....

Zilveren suikerstrooier
Result: 200 EUR

Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...

Vuurvergulde Franse pendule
Result: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...

4x Antieke Satsuma sierborden
Starting price 25 EUR

Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen porselein
Starting price 70 EUR

Drie delen Schierholz/Plaue porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mand, figuurlijke vaas, tazza. Opgewerkt met bloemen en goud decor. Afmeting: L 26 cm. / H 18 - 30 cm. Haarscheurtjes, chipjes. In redel...

Collier van bloedkoralen met gouden slot
Starting price 250 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...

Art Deco hanglamp, 1930
Result: 120 EUR

Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Starting price 50 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

3x Antiek, divers
Starting price 60 EUR

Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
Result: 1.000 EUR

Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

Antiek Wachters Bach visservies
Result: 125 EUR

Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...

Antieke Wallendorf dekseldoos
Result: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Wallendorf handbeschilderde dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 12 x 11 cm. In goede staat.

5x Oude jade amuletten
Starting price 60 EUR

Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.

Grote Majolica huzaar
Result: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Result: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Result: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Granaat collier
Starting price 150 EUR

Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...

Antieke tabakspot, 1900
Starting price 150 EUR

Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.

Lot oud koper/metaal
Result: 90 EUR

Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker, 1869
Result: 180 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model versierd met geraveerwerk met meander en gepointilleerd decor. MT.: Gerrit Greup, Schoonhoven, jl.: k:1869. 14,5x3x1,3cm. Voorzien van velouren bekled...

Zilveren asbak
Starting price 40 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Jan Burssens, Twee torso's
Starting price 500 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups
Result: 75 EUR

Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Queng Lung schenkan
Result: 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Haard koof met messing
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.

Franse jachtklok, 1880
Result: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Result: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Result: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Starting price 40 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

G. Corneille, Printemps Tropical
Result: 450 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Result: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Friese staartklok
Result: 160 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Oude Chinese offer deksel tempelschaal
Result: 65 EUR

Grote oude Chinese tijgeroog natuurstenen offer deksel tempelschaal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 64 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese blauw/witte kom
Result: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.

6x Oude wekkers
Starting price 30 EUR

Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

9x Oude wekkers
Result: 30 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

J. Mankes, Kraai met vlieg
Result: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Result: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

5x Kinderschooltassen (blik)
Result: 100 EUR

Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Majolica vaas, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Starting price 100 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Starting price 300 EUR

Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Result: 35 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

2x Emaille asbakken
Starting price 50 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

Vuurvergulde officiersklok
Result: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Result: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Art Deco schoenlepel
Result: 50 EUR

Art Deco schoenlepel met meerschuim hondenkop. Circa 1930 - 1940. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.

Lot oude reclame blikken
Starting price 25 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Koffer vol antiek (divers)
Result: 70 EUR

Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Result: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

2-Deurs vitrine
Starting price 350 EUR

Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Result: 600 EUR

Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.

Klein satsuma theepotje
Result: 50 EUR

Bijzonder zeldzaam antiek klein Japans Satsuma trekpotje met fijn geschilderd figuren decor. Haarlijn. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans serviesgoed
Result: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...

2x Stadsplattegronden
Result: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Result: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Result: 225 EUR

Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.

5x Oude merkbril monturen
Starting price 75 EUR

Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese opiumpijpen
Result: 180 EUR

Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd
Starting price 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd. Ring met een slag met in het midden een peervormig gefaceteerde smaragd en aan weerskanten 3 zirconia's. Breedte ring 10 mm. ø 56 ca 3,3 gram. In goede staat

Witgouden rijring
Result: 110 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Fijne ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Met een holle band. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat

3x Antieke Japanse Satsuma vazen
Starting price 75 EUR

Drie antieke Japanse Satsuma keramieken vazen met figuren/salamanders/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Zilveren zakmes
Starting price 60 EUR

Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.

Zilveren beugeltas
Result: 30 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Naaikistje met geheime lade
Starting price 90 EUR

19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (12x)
Result: 180 EUR

Twaalf delen 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes en schotels met celadon-kleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese borden
Result: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.

G. Krol, Gezicht op Aamsveen
Result: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Starting price 100 EUR

2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Result: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.

2x Antieke kerstversieringen
Result: 40 EUR

Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.

Zonnekoning Sigaren reclame
Result: 250 EUR

Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.

Gouden rozetring met smaragd
Starting price 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...