18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.
Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...
Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat
Cassette met 20 diverse (bronzen) penningen waaronder: W.M. Bekkers, Juliana, Graaf Lodewijk van Nassau, Prins Claus, Winston Leonard Specer en vele anderen. In redelijk tot goede staat, ca. ø32-50mm.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat
Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren kan, BWG, Louis XVI-stijl, hoge koffiekan versierd met medaillons met guirlandes met strikken. Geplaatst op een ronde voet, uit model, met cannelures. Voorzien van een scharnierend deksel met...
Prachtige zilveren handgezaagde hengselmand, 925/000, ovaal model met spijlendecor en opgesoldeerde golvende parelrand. Geplaatst op een ovale voet. Met een gezaagd hengsel met parelrand. Grootte 34x2...
Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.