This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Blaker + potje, 18e eeuw
Result: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Starting price 30 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

11x 1/2 Gulden (1905-1930)
Result: 90 EUR

Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.

Chin. album met postzegels, munten etc.
Starting price 35 EUR

Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.

Oud koppensneller mes (Borneo)
Starting price 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.

Oude Chinese houtsnede/aquarel
Result: 120 EUR

Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Starting price 8.000 EUR

Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Starting price 60 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

E. Picault, Antiek bronzen figuur
Starting price 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Result: 160 EUR

Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat

15x Zilveren munten
Starting price 75 EUR

Kavel met 15 zilveren munten uit diverse landen.

Cassette met penningen
Starting price 65 EUR

Cassette met 20 diverse (bronzen) penningen waaronder: W.M. Bekkers, Juliana, Graaf Lodewijk van Nassau, Prins Claus, Winston Leonard Specer en vele anderen. In redelijk tot goede staat, ca. ø32-50mm.

3x Chinese vazen
Result: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje, rond
Starting price 45 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat

Chinese bronzen boeddha
Result: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Result: 880 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.

2,5 Gulden 1938, grof Haar
Starting price 50 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1938, grof haar.

½ Cent (27x), 1883 - 1940
Result: 80 EUR

Lot met ½ Cent (27x), 1883 - 1940. In goede staat.

Zilveren kan
Result: 325 EUR

Zilveren kan, BWG, Louis XVI-stijl, hoge koffiekan versierd met medaillons met guirlandes met strikken. Geplaatst op een ronde voet, uit model, met cannelures. Voorzien van een scharnierend deksel met...

Zilveren gezaagde hengselmand
Starting price 650 EUR

Prachtige zilveren handgezaagde hengselmand, 925/000, ovaal model met spijlendecor en opgesoldeerde golvende parelrand. Geplaatst op een ovale voet. Met een gezaagd hengsel met parelrand. Grootte 34x2...

2x Bing & Grondahl porselein
Starting price 120 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kaststel
Result: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Starting price 180 EUR

C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.