Grote antieke petroleumlamp met kristalglazen reservoir + Korinthische zuil met messing en messing voet. Circa 1900. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x Franklin & Montyon 1855, 1x N. Ludovicus Lacaille, 1x Jean Le Rond D'Alembert 1824, 1x Ambroise Paré 1819, 1x G.F. Chasseboeuf De Volney 1822 e...
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x Ioannes Milton 1818, 1x Franciscus Baco 1823, 1x D. Lope Felix 1825, 1x Denis Diderot 1817, 1x Poquelin de Moliere 1816 en 1x Paolo Mascagni 18...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...
Oude Chinese uit hoorn gesneden geisha met bloemenmand. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen dekseldozen met floraal/vlinder/figuur en goud decor. Afmeting: 7 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Lot sieraden met zilver en parels, met o.a. een munthanger, hanger en ring met malachiet
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, ankercollier met 2 bewerkte bollen en in het midden 9 fijne kettinkjes, verlopend in lengte. 55cm. ca 20 gram. In goede staat
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren Art Deco theezeef compleet met origineel 835/000 zilveren lekbakje. Afmeting: 9,5 cm / 5,5 cm. Gewicht: samen circa 45 gram. Mr. M.J. Gerritsen (Gero fabriek) Zeist. Circa 1920. In go...
Vier decoratieve zakhorloges. China. Twee maal erotieke voorstelling, plated. Twee maal bewerkte klokkast horloges. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Kavel van 4 bronzen penningen: 1x "Circulo Militar Argentino Centro Naval 1915" 87x72mm., 1x "X. Congresso Internazionale Di Navigazione Milano 1905" ca. 46x65mm., 1x "Inauguration Du Monument Au gen...
Duitse wit-geglazuurde keramieken klok met Mercedes uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 27 x 32 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat