Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Zware antieke tinnen Jugendstil schaal. Circa 1915. Gemerkt Kurz & Co. Holland. Met floraal/zweepslag decor. Afmeting: 20 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen W.M.F. Jugendstil ketel met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Antieke tafel petroleumlamp met compositie metalen voet en figuur. Circa 1900. Iriserend glazen reservoir. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees brons. Eén wierookpot met Foo-hond, hengsel los erbij. Eén Chinese dansende figuur, goed. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Eén maal Lohan, licht beschadigd. Eén maal hoogwaardigheidsbekleder, licht beschadigd. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Chinese houtgesneden theebussen met schroefdeksels. 20e Eeuw. In kalebas-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.