Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Stijkijzer op treef. Renaissance-stijl vaas. Jugendstil koffiemolen, circa 1915. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote petroleumlampen. Historisme met grote handbeschilderde keramieken reservoirs. Afmeting: H 70 x ø 17 cm. In goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws tin. Twee maal Empire kraantjeskan. Eén maal kruik. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Sluitgewicht, twee vijzels (19e eeuw), gewichtendoos (19e eeuw). Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing comfoor en palissander grip. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen Barok kraantjeskan. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.