Antieke stereokijker met veel kaarten. In boekvormige doos. Circa 1920. In goede staat.
Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee kapitale antieke historisme Majolica schenk sierkannen. Circa 1880. Eén met haarlijn. Eén chips bovenrand. Afmeting: H 74 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Sluitgewicht, twee vijzels (19e eeuw), gewichtendoos (19e eeuw). Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Japans benen figuur. Japanse man met boomstam. Gegraveerd en met karaktertekens. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.
Drie oude violen in koffer. 20e Eeuw. Afmeting: 60 - 63 cm. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder wandconsoles met steenbokken. Circa 1900, met glazen ogen. Circa 1930, geheel hout. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Renaissance/historisme haardplaat met ridder en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Twee oude reclameborden. Frankrijk. Eén maal Astral Peinture, beschadigd. Eén maal Armagnac Barnabé. Afmeting: 24 - 60 cm. In redelijke staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse plated historisme wijnschenkkan. Circa 1880. Mondgeblazen glas. Twee merken: V.S. en tweemaster. Afmeting: H 35 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees brons. Eén wierookpot met Foo-hond, hengsel los erbij. Eén Chinese dansende figuur, goed. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.