Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.
Swarovksi jaarstuk 1998 Pegasus met bijbehorende sokkel, uitgevoerd in helder kristal met matte manen, staart en ogen. ca. 12x15cm. In goede staat met originele doos en certificaat.
Twee antieke mondgeblazen vazen. Eén maal urn-vormig vaasje met goud decor, diverse putti, 19e eeuw. Eén maal trompet-vormige vaas met wit emaille decor. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1992, walvissen (164614) uit de trilogie "Moeder en Kind", uitgevoerd in helder kristal. ca. 11cm., in goede staat met originele doos.
Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vlindervis op koraal (162888), 1x Eend zwemmend (012531), 1x Goudvis mini (202103) en 1x Eendenkuiken (010007). Allen in goede staat met originele dozen.
Grote antieke octagonale kristalglazen vaas. Ongesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 25 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Vijf Scandinavische glazen vazen. Enkele gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 26 cm. In goede staat.
Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Set van zes gekleurde facet geslepen Boheems kristallen wijnglazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski kristal: 1x Dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad gefactteerd kristal ca. 9,5x9,5cm. en 1x Witte Hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met matte manen. ca. 11cm. Be...
Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.
Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Bestaande uit: Eén zes-delige waaierkristallen menage + vier stopkaraffen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee geslepen kristalglazen wijnkaraffen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x ø 13 cm. In goede staat.