Goudkleurige 19e eeuwse houtgestoken bijzettafel met zwart marmeren blad. Afmeting: 81 x ø 48 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit één-deurs kast met volle zuilen, leeuwenkop en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 99 x 78 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 175 x 40 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 76 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekastje met afneembaar presenteerblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist met rondom figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 76 x 38 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.