Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen scheerbekken met floraal decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloempot decor. Eén chip. Afmeting: ø 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig, 19e eeuws, Imari porseleinen kaststel. Bestaande uit: Twee baluster vazen heel, twee deksels beschadigd, twee vazen beschadigd. Afmeting: 20 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen dekseldozen met floraal/vlinder/figuur en goud decor. Afmeting: 7 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma porselein. Circa 1900 - 1930. Onder andere: Verdeelschaal, twee wandbakjes, drie kommen, twee borden. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Tien antieke Japanse Kutani miniatuur vaasjes. Circa 1900. Eén maal restauratie. Eén maal chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuws Imari porseleinen vazen. Divers. Enkele chips. Afmeting: 15 - 27 cm In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans Kutani porselein. Vijf kommen, divers. Eén chip. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Japans Satsuma kaststel met krijgers. Circa 1920. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Satsuma keramieken vazen met figuren/salamanders/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Duitse Karl Ens Vokstedt porseleinen dekseldoos met handgeschilderd landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In goede staat.
Antiek Duits Sitzendorf keramieken schaapshond met drie schapen. Circa 1930. Twee chips onderkant. Afmeting: 18 x 21 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Zenith keramieken figuur. Bols reclame. Amerikaan op Bols vat. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein. Bestaande uit: Twee Franse figuren, één kapot. Eén groot Frans figuur (dekseldoos) vrouw bij spiegel, genummerd, goed. Afmeting: 15 - 24 cm. In matig/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met landschap/goud/floraal decor. Gemerkt Petre a Baudour. Afmeting: H 33 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese terracotta geglazuurde figuur. Oude man met boek. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met figuren decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, floraal decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met blauwe rand, ongemerkt + pijpvaas met zes karakters bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose wierookbrander, goed. Eén maal kapotte vaas met jonge paradijsvogels, bodemmerk. Afmeting: 15 - 19 cm. In matig/goede staat.
Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel decor. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.
Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Makkumer porseleinen design kandelaar. '78 Jan van der Vaart. Afmeting: 14 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met twee kindjes. West Germany, nr. 223. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en lichtblauwe glazuur. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen armsteun met bodemmerk. Voorzien van tekens en vogel + floraal decor. Afmeting: 14 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vijf delen polychrome plateel. De Duif, Den Dolder. Bestaande uit: Tablet, schaal (barst), asbak (chip), sigarettenhouder + lucifershouder. Afmeting: 8 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame Hollandse platelen crisis vazen met Swastika's. Stad Baarn. Circa 1930. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...
Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Groot Hollands platelen Jezus figuur. Ontwerp Hans Mengelberg 1938, Zuid Holland. Vinger gelijmd en één chip. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
32-Delig Duits porseleinen servies met klokken-afbeelding. Mitterteich Porzellan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
18x Antieke Hollandse tegels. Divers. Onder andere met bijbelse voorstellingen, kustplaats voorstellingen et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse plaquette met 18e eeuwse voorstelling. Havengezicht met figuren. Circa 1880. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.