Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Frans porseleinen schaakspel. Marie Antoinette, Nigri Italië. Afmeting: 11 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Turks schaakspel met zeepstenen figuren en zeepstenen schaabord met lades 16x40x40cm. In goede staat
Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen Peter Ganine U.S.A. Eén maal imitatie ivoren figuren + schaakbord van karton. Eén maal imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm. / 11 x 50 x 50 cm. In ...
Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...
Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en met schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Drie natuurstenen schaakspelen. Afrika. Polystone. Afmeting: 9 x 25 x 25 cm. / 16 x ø 41 cm. / 15 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam Herend porseleinen schaakspel. Gelimiteerde oplage uit 2006. In originele cassette. Afmeting: 7 x 44 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Italiaans gepolychromeerd schaakspel met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 23 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Drie schaakspelen. Onder andere: Anri set, kabouters, houten figuren + schaakbord. 2x Anri set, middel eeuwen, kunststof figuren + houten bord. Afmeting: 13 x 66 x 66 cm / 13 x 41 x 41 cm / 13 x 50 x ...