Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Maria ikoon op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met drie poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Vijf oude miniatuur portretten in lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
M. Schollier. 1907 - 1982. Franse/Belgische School. Riviergezicht. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram J.W. 19e Eeuw. Twee maal dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Snijder? Circa 1900. Poldergezicht met visser en visnetten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Antiquarische brieven et cetera. Onder andere geneeskunde, apothekerslijst, betreffende fregatschip Stad Dordrecht. Kaptein J. van Nassau, geneeskunde B. Ertheiler Doctor geneeskunde aan boord van Sta...