Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Fransiscus Leonardus Corsius. 1933 - 2013. Verlicht terras met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1983. Melktijd met boer en koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Bert Noteboom. 1941. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24,5 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Steenbruggetje in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.