This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

18e Eeuwse landkaart De Velouwe
Result: 110 EUR

18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Result: 35 EUR

Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Result: 60 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden
Result: 80 EUR

Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam
Result: 60 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

J.J. v.d. Stap, Bosgezicht
Result: 60 EUR

Johannes Jacobus van der Stap. 1874 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Kerkinterieur
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso A.J.C. Manuel kunstschilder. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars
Result: 100 EUR

Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Result: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

van Eyck, Duitse jager
Result: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Result: 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk
Result: 50 EUR

Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilboot bij branding
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.

L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis
Result: 80 EUR

L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.

Oude Chinese houtsnede/aquarel
Result: 120 EUR

Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Result: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Verso Eyck, Stadsgezicht
Result: 100 EUR

Verso Eyck. Circa 1950. Stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Result: 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: H 35 x 23 cm. In goede staat.

J. ten Cate, Landschap met boerderij
Result: 60 EUR

J. ten Cate. Circa 1920. Landschap met boerderij, windmolen en boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

G. Krol, Rivier de Dinkel
Result: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Result: 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met boerderij
Result: 100 EUR

James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

N. v.d. Gronden, Papegaai op tak
Result: 105 EUR

N. v.d Gronden. Circa 1920. Papegaai op tak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 31 cm. In goede staat.

A. Franelco, Kerk interieur
Result: 150 EUR

Antoni Franelco. 20e Eeuw. Kerk interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Paardenhoofd
Result: 50 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Paardenhoofd
Result: 60 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Result: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Result: 90 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Result: 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak
Result: 125 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee
Result: 120 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.

J.F. Vreudt? Man in wijnkelder
Result: 90 EUR

J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Result: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.P. Veerman, Avondmarkt
Result: 140 EUR

J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen
Result: 50 EUR

H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

T. Anconé, Edelhert in bos
Result: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie
Result: 550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe. 1963. 1948 - Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem
Result: 50 EUR

J. Eisenberg? Circa 1930. Ets. Gezicht op Jeruzalem. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 22 cm. In goede staat.

L. v.d. Waart, Melkmeisje
Starting price 280 EUR

L. v.d. Waart. Melkmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.

G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas
Result: 100 EUR

Gerrit van Duffulen. 1889 - 1967. Flamingoplant in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In goede staat.

T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944
Result: 100 EUR

Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Result: 430 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Result: 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Result: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer
Result: 130 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

E.R. Homan, Riviergezicht
Result: 70 EUR

E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Harry van Kruiningen, Deltawerken
Result: 55 EUR

Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

M. Poltrock, Wintergezicht
Result: 50 EUR

M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Result: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Result: 80 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant
Result: 100 EUR

H.A. van Ingen. 1833 - 1898. Koe bij knotwilg aan slootkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Result: 100 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Perzische gouache
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Perzische gouache. Aangespannen paard, floraal + goud decor. Gouache op zijde. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo
Result: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure van Apollo. LL. Random Sculp Rome. Gravure op papier. Afmeting: H 32 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Landschap met boerderij
Result: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Steenbruggetje in de winter
Result: 220 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Steenbruggetje in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Landschap met vennetje
Result: 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met vennetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

P.G. Meijers, Stadspoort
Result: 80 EUR

P.G. Meijers, 1987. Hollandse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

A. Höppner, Vaas met rozen
Result: 70 EUR

A. Höppner. Duitse School. Circa 1930. Vaas met rozen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Result: 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen en tin
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.

G. van Kerkhof, Bootjes op het strand
Result: 90 EUR

Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vissen onder water
Result: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas
Result: 50 EUR

Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

W. Meijer, Kermis
Result: 100 EUR

Wim Meijer. 1980. Kermis met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst
Result: 80 EUR

A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Stal met kippen
Result: 120 EUR

J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Stal met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast
Result: 200 EUR

Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Halfnaakte dame
Result: 300 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Halfnaakte dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

M. Vernet, Dame op sofa
Result: 160 EUR

M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.

2x Gravures, 18e -19e eeuw
Result: 100 EUR

Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Result: 400 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Stadsplattegronden
Result: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur
Result: 800 EUR

Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Result: 550 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Result: 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij
Result: 110 EUR

Carel Lodewijk Dake jr. 1886 - 1946. Zandpad met boerderij en figuur. Beschadiging in lucht. Olieverf op karton. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Simon Kramer, Gezicht op boerderij
Result: 90 EUR

Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht
Result: 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

B. Jüttner, Vissersvolk op strand
Result: 550 EUR

Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes
Result: 300 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. de Korte, Binnenhof met kippen
Result: 40 EUR

C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.

S. van Veen, Paardenkar op zandpad
Result: 40 EUR

S. van Veen. 20e Eeuw. Paardenkar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

K. Borgbrüm, Huis in landschap
Result: 40 EUR

K. Borgbrüm. 20e Eeuw. Huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

Johannes Garst, Surrealistisch figuur
Result: 100 EUR

Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Ikoon, Sint Joris en de draak
Result: 60 EUR

Oud decoratief handbeschilderd ikoon. Sint Joris met de draak. Bulgaarse School. Afmeting: H 38 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat
Result: 360 EUR

Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.