This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Result: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Result: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Chinese School, Paard
Result: 50 EUR

Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Result: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

H. van Langen, Glazen vaas met bloemen
Result: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.

Maya Wildevuur, Abstract figuratief
Result: 50 EUR

Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

A.R. Cooke, Calm waters
Result: 50 EUR

Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Maria ikoon op blik
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Maria ikoon op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Meisje met mand en duiven
Result: 45 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Result: 45 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

K. Borgbrüm, Huis in landschap
Result: 40 EUR

K. Borgbrüm. 20e Eeuw. Huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

S. van Veen, Paardenkar op zandpad
Result: 40 EUR

S. van Veen. 20e Eeuw. Paardenkar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

C. de Korte, Binnenhof met kippen
Result: 40 EUR

C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.

3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures
Result: 40 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Franse gravures met figuren voorstelling. J. Dambrun sculp. Lingee sculp. Carl Guttenberg Fc. Gravures op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Result: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling
Result: 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - . Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

F. Roth, Winterlandschap
Result: 40 EUR

Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant
Result: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij met vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 122 cm. In redelijke staat. 2 gaatjes.

D. Kruis, Hollands wintergezicht
Result: 40 EUR

D. Kruis. Hollands wintergezicht. In oude stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland
Result: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.