Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.