Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Meppel), olieverf op linnen, koe langs de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...
Frans Schmidt & Co Nr. 1295, geleed lijf. Moet opnieuw geëlastiekt worden. Boven 2 tandjes, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de neus. Origineel gekleed in goede conditie. L.: 84cm.
Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979) lid van Pulchri Studio Den Haag, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: R
Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd
Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G
Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G
Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U