Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.
Kämmer & Reinhardt Nr. 126. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen L.: 70cm. Cond.: G
K & R, Simon & Halbig Nr. 29, papier-mache geleed lichaam. 4 Porseleinen tandjes en blauwe slaapogen. Originele kleertjes en mohair pruik.
Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U
Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G
Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
AM dep. 1894, geleed lijf van papier-mache. Bruine ogen en 4 tandjes boven. Originele kleertjes, schoenen en pruik L.: 50cm.
Hoofd gerestaureerd
Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G
Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Kley en Haan Nr. 250 Walküre 2 3/4. Geleed papier-mache lijf, boven 4 tandjes. Ogen liggen los. Originele kleertjes, pruik is van latere datum L.:55cm.
Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...
Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G
Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje
Tête Jumeau DEP. 4 Porseleinen tandjes, bruine ogen, gaatjes in de oren en open vingers. Pruik van echt haar en originele schoentjes L.: 45cm. Cond.: G
Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G
F.S. & Simon & Halbig Nr. 1296. Boven 2 porseleinen tandjes, blauwe flirtogen. Rechte benen, mohair pruik en originele schoentjes L.: 55cm.
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Alex Asperslagh 1969 (Den Haag 1901 - Nijmegen), pastel op papier, vrouwelijk naakt 62x45cm. Cond.: G
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Doos met 12 porseleinen popjes, 2 mandjes met popjes, tinnen kinderwagentje, 2 serviesjes, rammelaar, koperkleurig spiegeltje, zilverkleurig spiegeltje, blikken picknickmandje, glazen geslepen standaa...
Genummerd 152 (Misschien Bruno Schmidt). Oude mohair pruik en open vingers L.: 50cm. Cond.: G
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U