Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Oorstekers WG 750/000 ovale vorm,,briljanten en diamant carrees 1.03ct TW/VSI 9 gr.