2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U
Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G
Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G
2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G
7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G
7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G