5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...
3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R
3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.
Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...
7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G
Doos met 15 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G
Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.
Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...
Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6x rood 19xø8,5cm. Cond.: U
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U
Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U
3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U
3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U
2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U
2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U
2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U
2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U