Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G
Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G
Simon & Halbig Nr. 156, 2 tandjes boven en flirt ogen. Baby toddler lijf. Oud pruikje L.: 42cm. Cond.: G
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.
Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.
Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.
Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.
Bärbel, schildpad met open gesloten mond. Originele kleertjes en schoentjes L.: 45cm.
Kavel van 6 Chinese popjes, papier-mache en stof. Originele kleding. In slechte staat.
Heubach Köppelsdorf Nr. 250. 4 Tandjes boven en blauw-grijze slaapogen L.: 40cm. Cond.: R