Oude citer in originele koffer begin 20e eeuw. Citer is afkomstig van Nederlands muziekinstrumentenbedrijf Venlo 56x42x5cm. Cond.: G
Moderne silverplated 5-armige kaarsenstandaard met parelrand H.: 31cm. Cond.: G
Lederen aktenkoffer van het merk Presto 20e eeuw 33x46x16cm. Cond.: G
Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.
Bronzen parapluhouder, later groen geschilderd. Voorstellend jachthond ligt onder de boom met geweer en hoorn ernaast 20e eeuw 57x32x27cm. Cond.: G
2 Zilverkleurige klapbrillen met handvat ca. 1900, 17cm en 15cm. Cond.: U
Oude kolenkit (geen antiek) van hout met messing 20e eeuw. Rondom bewerkt met voorstelling van een koperslager en zijn eerste les 30x46x31cm. Cond.: U
Moderne designlamp 80-er jaren p.v.c. met stoffen kap 63x30x30cm. Cond.: G
2 Oude kaarsenstandaards, 1x Engelse met schuif gemaakt van koper ca. 1920.20xø11cm. 1x leeuwen kaarsenstandaard met bronzen wapen van Amsterdam 2e helft 20e eeuw. 24x20x9cm. Cond.: G
Klein staand lampje (bureaulampje) in de vorm van een oude schijnwerper op 3-poot 21e eeuw. H.: 32cm. Cond.: G
Twee messing kandelaars voor kaarsen, 7 lichts Hollands 20e eeuw 36xø28cm. Cond.: G
Grote staande messing lampevoet in Empire stijl 20e eeuw. 83x16x16cm. Cond.: G
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U
Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R
2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G