Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U
Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
Jugendstil messing piano kandelaar ca. 1910 23x14x11cm. Cond.: U
Bewerkt koperen paneel met religieuze voorstelling. Moeder Maria met kind, Frans 19e eeuw.
Bronzen standaard (bodemvondst 60-er jaren). Onder met bladeren en takjes gedecoreerd, bovenop met een grote platte schijf voor eventueel een vaas of kaars. Begin 20e eeuw. 21xø21,5cm. Cond.: G
Gietijzeren beeld van een Guan Yin (patron van het medeleven) eind 20e eeuw 44x12x11cm. Cond.: G
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U